Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

SEAT STK Service. Technická a Emise ZDARMA!


Pravou radost z jízdy ve Vašem voze SEAT poznáte pouze tehdy, pokud funguje vše tak jak má. Jedině pak se můžete za volantem uvolnit a oddat se požitku z řízení Vašeho vozu. Chceme se postarat, aby Vám tyto příjemné pocity vydržely co nejdéle, a proto jsme pro Vás připravili nabídku technické kontroly a měření emisí zdarma.

Pokud byste řídili vůz s propadlou technickou kontrolu či měřením emisí, můžete být potrestáni vysokou pokutou nebo nařízeným odtahem. Při dopravní nehodě by se pak na Vás nevztahovalo ani platné povinné ručení.

Přivezte raději svůj SEAT do autorizovaného servisu a o Váš vůz se postarají vyškolení technici. Prověří stav Vašeho vozu a vše potřebné opraví. Jako bonus získáte provedení technické kontroly v nezávislé STK a měření emisí zdarma.

Porsche Hradec Králové Vám garantuje nejen špičkovou kvalitu pravidelně školených techniků, ale navíc používání výhradně Originálních dílů SEAT®. Samozřejmostí je dvouletá záruka na díly i práci. Pouze tak se můžeme zaručit za plnou kompatibilitu a to, že se Váš vůz bude chovat stejně, jako když opouštěl naši továrnu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Více informací získáte u našeho servisního týmu.


Zpět do archivu

Nepřehlédněte