Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Petr Moravec obhájil první místo v kategorii nejlepší servisní technik vozů značky Škoda v ČR


Společnost Porsche Hradec Králové, člen sítě Porsche Inter Auto CZ, obhájila své prvenství v kategorii servisní technik v národním kole soutěže ŠKODA Challenge, kterou pořádala ŠKODA AUTO pro prodejní a servisní odborníky v České republice ve dnech 6. – 7. listopadu 2015 v Kosmonosích. Tento úspěch opět potvrzuje nejvyšší kvalitu autorizovaného prodejního a servisního místa ŠKODA v královéhradeckém regionu.

img

 

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „ŠKODA Challenge 2016“ o nejlepší odborníky prodejní a servisní sítě v České republice proběhlo dne 7. listopadu 2015 v Liberci. Z téměř 400 servisních specialistů  postoupilo do každé kategorie pouze 10 nejlepších z ČR. Ti se pak utkali v národním finále letošního ročníku ŠKODA Challenge, které se konalo ve dnech 6.–7. listopadu 2015 v Kosmonosích.

Na stupních vítězů v kategorii servisní technik vozů ŠKODA stanul opět Petr Moravec ze společnosti Porsche Hradec Králové, a postupuje tím do mezinárodního klání soutěže.

„Jsme hrdí na obhájený titul nejlepšího servisního technika vozů značky ŠKODA v České republice, který vybojoval Petr Moravec. Jeho úspěch nás těší o to více, že se počet účastníků soutěže zvýšil o 60 % oproti předchozím ročníkům. Panu Moravcovi držíme palce i do mezinárodního kola,“ říká Mgr. Filip Klvaňa, ředitel Porsche Hradec Králové.

ŠKODA Challenge je vědomostní a dovednostní soutěž z oblasti poskytování služeb. Účastníci při ní řeší praktické a teoretické úlohy v různých kategoriích. Nejlepší servisní poradce, servisní technik, lakýrník, prodejce originálních dílů a příslušenství ŠKODA i nejlepší prodejce nových vozů z České republiky postoupí do mezinárodního finále, v němž se v červnu 2016 utkají s kolegy z celého světa.

 


Zpět do archivu

Nepřehlédněte