Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Zvýhodněné hodinové sazby servisních prací pro vozy starší 4 let


Nyní máte jedinečnou možnost servisovat Váš vůz Volkswagen, Škoda, Audi nebo SEAT starší 4 a více let ve špičkovém autorizovaném servisu ZA ZVÝHODNĚNÝCH HODINOVÝCH SAZEB!

img

Porsche Hradec Králové vychází vstříc majitelům vozů starších 4 a více let a přináší speciální cenové zvýhodnění hodinových sazeb pro mechanické servisní úkony. Cenová výhoda samozřejmě není jedinou předností této nabídky. Vybavení nejmodernějšími diagnostickými přístroji a dílenským zařízením dle požadavků výrobce patří mezi standardy Porsche Hradec Králové. Tak, jak se vyvíjí technologie používaná ve vozidlech, vyvíjí se i technologie a pracovní postupy oprav. Z tohoto důvodu je servisní personál neustále školen, a tím je udržován vysoký standard kvality poskytovaných služeb. Podstatnou výhodou je také používání originálních dílů. Originální díly jsou totiž bezpečnější a mají delší životnost. Použití materiálů prvotřídní kvality a špičková technologie originálních dílů zaručují jejich maximální spolehlivost a dlouhodobou životnost.

Mezi motoristy často přetrvává názor, že každý autorizovaný servis je drahý. Je ovšem praxí, že cena zakázky je u nezávislých servisů v průměru téměř stejná jako u těch autorizovaných. Neautorizované servisy často nedisponují moderní technologií a přípravky k zodpovědnému odhalení a odstranění všech závad Vašeho vozu. Stále platí, že v autorizovaném servisu zákazník dostane vyšší kvalitu služeb.

Za zmínění určitě stojí, že vozidlo, které bylo pravidelně servisováno v autorizovaném servisu, má vyšší prodejní hodnotu. Navíc originální díly, jež přesně lícují s ostatními částmi karosérie, zaručují původní vzhled vozu a svou roli hraje rovněž jejich delší životnost.

Dopřejte si i s Vaším starším vozem prvotřídní servis v Porsche Hradec Králové za příznivé ceny!


Hodinové sazby pro 4 leté a starší vozy:

  • Škoda: 390 Kč
  • VW os. a VW užit.: 490 Kč
  • Audi: 590 Kč
  • SEAT: 450 Kč

Při návštěvě našeho autorizované servisu můžete dále využít SLEVOVÉ POUKAZY na servisní úkony, nákup originálních dílů a příslušenství:

Více informací získáte u našeho servisního týmu.


Zpět do archivu

Nepřehlédněte