Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Super rychlá auta i rozvážná želva. Takový byl čtvrtý “Den s Porsche” v Zooparku Stěžery


V úterý 14. června proběhl v Ekocentru a rodinném parku ve Stěžerách už čtvrtý ročník charitativní akce Den s Porsche, který pro děti z Dětské hematologie, Dětské kliniky, Fakultní nemocnice Hradec Králové pravidelně organizuje společnost Porsche Hradec Králové. Akce se účastní jak léčené, tak vyléčené děti, jejich sourozenci i rodiče. Na čtvrtém ročníku se jich sešlo dohromady 60.

Program letošního dne byl velmi bohatý. Na děti i rodiče čekala komentovaná prohlídka Zooparku s lamami, velbloudy, osly, zebrami, poníky, pumou i králíčky. Kromě neustálého kontaktu s velkou želvou se mohly děti vyfotit s papouškem, svézt se v kočáře taženém koňmi nebo zkusit jízdu na poníkovi.

Jako každý rok program doplnily jízdy v luxusních a sportovních vozech. K svezení byly modely Porsche Macan, Škoda Superb nebo Volkswagen Golf R.

Partnerem čtvrtého Dne s Porsche byl Český rozhlas Hradec Králové. Jeho zaměstnanci strávili s dětmi příjemné odpoledne a potěšili je milými dárky.

“Tento den je skvělou příležitostí, jak udělat radost dětem v nelehkém životním období. Organizací vždycky žije celý tým a moc se snažíme, aby byl program maximálně nabitý a my stihli rozveselit co nejvíce návštěvníků. Pro letošní rok jsme zvolili krásný zoopark plný zvířat, takže si troufám tvrdit, že to byl pro děti skutečný zážitek. Za zpřístupněné prostory parku patří velké dík jeho řediteli Jiřímu Karkozskovi,” komentuje akci ředitel Porsche HK Filip Klvaňa.

 


Zpět do archivu

Nepřehlédněte