Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

Nový Amarok


Každý chlap pro sebe potřebuje pořádné auto. Konečně je tu nový Amarok, který mužům rozumí a dá jim svobodu díky novému motoru 3,0 V6 s točivým momentem až 550 Nm a výkonem až 240 svobodných koní. Také přináší design, na který můžete být hrdí. Užívejte jízdu na 20 palcových kolech "Talca" a zábavu s moderních infotainmentem.

 V6 Motor

 

100% síla. 100% V6.
Nekompromisní v terénu. Temperamentní na silnici. Nový Amarok s motorem V6 je kombinací všeho, co očekáváte od exkluzivního všestranného automobilu prémiové třídy: maskulinní design, robustní konstrukci a spoustu výkonu.


Pickup, všude, kam se podíváte.
Nový Amarok má vše, co pravý pickup mám mít – včetně nejširší ložné plochy ve své třídě. Prémiový model Aventura pak zahrnuje jedinečné prvky, jako např. 20" kola z lehké slitiny, exkluzivní sportsbar, bi-xenonové světlomety a spoustu chromu.  

Nová kabina: Pohodlná a moderní.
Místo pro vše, po čem srdce mužů touží. V nově navržené kabině je bezpočet zajímavých prvků – např. pohodlná sedadla potažená kůží s možností nastavení čtrnácti parametrů nebo nejmodernější infotainment s mobilními službami online.

Technická data
Ceník

Kontaktujte naše prodejce užitkových vozů Volkswagen


Zpět do archivu

Nepřehlédněte