Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image

    Porsche Hradec Králové


    SERVIS - PRODEJ - DÍLY
  • slideshow image

    Prodej ojetých vozů


    Das WeltAuto.

Den s Porsche 2019


Bylo nám i letos potěšením rozzářit náš showroom úsměvy dětí z dětské onkologie Fakultní nemocnice HK. Doufáme, že si to všichni užili tak jako my a budeme se opět těšit na další dětský den v Porsche HK

 Společnost Porsche Inter Auto CZ, největší prodejce nových vozů v ČR a výhradní dovozce vozů značky Porsche do České republiky, pozvala již posedmé onkologicky nemocné děti a jejich rodiče na oblíbenou akci „Den s Porsche“. Letošní ročník probíhal v letních červnových termínech v osmi pobočkách Porsche Inter Auto CZ po celé České republice. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 230 dětí a jejich rodičů, kteří odolávají nepřízni osudu a statečně bojují s těžkým onemocněním. „Den s Porsche“ jsou součástí projektu „Můj nový život“, který Porsche Inter Auto CZ podporuje od roku 2010.

Hradecké akce Den s Porsche se 19. června zúčastnilo 40 dětí se svými rodiči. Nedílnou součástí programu byly projíždky ve vozech značek Porsche a ŠKODA, ale také další rozmanité aktivity. v Hradci Králové děti rozveselovali dva klaunu, a mimořádný zájem byl o projížďku městským vláčkem po okolí.  Děti zažily spoustu zábavy.

 


Zpět do archivu