AUDI sezonní nabídka

Je na čase vyrazit a užít si letní sezonu s perfektně připraveným vozem v našem autorizovaném servisu Audi. Využijte naše top servisní služby a užijte si bez obav každou cestu. Let‘s ride. Let‘s bike. Let‘s scoot!

Audi originální příslušenství®

Audi originální příslušenství® Vám poskytuje mnoho možností, jak můžete obohatit svoje Audi.
Profitujte z jedinečných řešení, která přesvědčují designem a vysokou funkčností.

 

Nosič jízdních kol

Držák jízdních kol se skládá z eloxovaného hliníkového profilu, je uzamykatelný a pomocí otočného knoflíku se dá jednoduše přizpůsobit na výšku střechy. Pro rámy jízdních kol až 100 mm (oválné 80 x 100 mm, kulaté 22–80 mm).

4 030 Kč

 

Nosič jízdních kol

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Sklopný nosič jízdních kol Audi pro tažné zařízení nabízí místo pro bezpečnou přepravu 2 jízdních kol nebo elektrokol. V případě potřeby jej lze volitelně rozšířit na 3 jízdní kola. S vlastní hmotností pouhých 14 kg nepředstavuje montáž na vozidlo žádný problém.

18 170 Kč

 

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

 

 

Plastová podložka do zavazadlového prostoru

Ochrana zavazadlového prostoru na míru, omyvatelná a robustní. Zvýšený okraj chrání dno zavazadlového prostoru lépe před vyteklými kapalinami a znečištěním. K dispozici pro všechny modely.

2 800 Kč 

pro Q8

 

Plastová podložka do zavazdlového prostoru

 

Ochrana nákladové hrany

Rychlá ochrana nárazníku. Jednoduše upevnit na háky zavazadlového prostoru a zabránit tak poškození při nakládání a vykládání. Slouží i pro psy jako ochrana před uklouznutím.

1 470 Kč

 

Ochrana nákladové hrany

 

Chladicí box

Box pojme nejméně 20 litrů a při každé příležitosti se postará o správnou teplotu. Je vhodný k bezproblémové přepravě 2litrových lahví ve stoje a je napájen 12V přípojkou ve vozidle. Přídavné izolační víko, které zvyšuje užitečný objem až o dalších 5 litrů, jako možnost výměny za chladicí víko zajišťuje nezbytnou bezpečnost.

6 220 Kč

 

Chladicí box

 

Závěsná taška na odpadky

Ve vozidle se bezpečně upevňuje na zadní straně předního sedadla pomocí integrovaného upevňovacího pásku. Vodotěsný vnitřní sáček pojme nejen menší odpad. Taška může být navíc doplněna běžným pětilitrovým sáčkem na odpadky, který je možné upevnit integrovaným gumovým páskem.

1 210 Kč

 

Závěsná taška na odpadky

 

Čistič displeje 2 v 1

Kombinace 2 v 1 v puristickém designu pro důkladné vyčištění displeje. Čisticí kapalina a obal z mikrovlákna zajišťují dokonalé odstranění nečistot a nepříjemných otisků prstů. K dispozici v 5 barevných provedeních.

400 Kč

 

Čistič displeje 2 v 1

Skládací box do zavazadlového prostoru

Funkční a praktický box z černého polyesteru nabízí prostor k uložení věcí až 32 litrů. Lze snadno složit pomocí pásky se suchým zipem. V rozloženém stavu slouží jako doplňková ochranná podložka do zavazadlového prostoru. Omývatelný a dá se snadno čistit. Rozměr v rozloženém stavu: 475x335x200 mm.

1 110 Kč

 

Skládací box do zavazadlového prostoru

 

 Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.

 

 

 

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat

Sezonní servisní prohlídku pohodlně objednáte online