Šeková knížka: servisní program pro vozy starší 4 let

Šeková knížka obsahuje kupony s až 20% slevou na materiál i práci u nejběžnějších oprav a řadu dalších výhod pro vás. Dopřejte svému vozu profesionální péči v našem autorizovaném servisu.

Šeková knížka plná slev

Využijte zvýhodnění až 20 % na originální náhradní díly ŠKODA a práci! Pokud vlastníte vůz ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB, KODIAQ nebo KAROQ, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě vám. Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo o ni u nás požádat.

Spoléhejte se na profesionály

V našem autorizovaném servise máte jistotu, že používáme ŠKODA Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupy - dobré vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány. 

Slevu využijte například na:

 

20% Sleva na  výměnu Škoda originálních brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů.

Na kvalitě, provozní spolehlivosti a účinnosti brzd závisí životy cestujících? V každé naší brzdové destičce je ukryt proces pečlivého výběru materiálů brzdového obložení, volba té nejlepší technologie jeho výroby a provedení nejnáročnějších zkoušek, ale také vědomí, že v sázce jsou nejen škody na Vašem vozidle, ale především lidské životy.

20% Sleva na výměnu ŠKODA Originální spojkové lamely, přítlačného kotouče, vypínacího ložiska a setrvačníku.

Spojka je jedním z nejvíce namáhaných prvků hnacího ústrojí? Jen originální spojky Vám zaručí ideální přenos síly z motoru bez nežádoucích vibrací, komfortní řazení a konstatní tlak na pedál.

 

 

Zde si stáhněte svou šekovou knížku: