Financování

Hledáte vůz, který bude přesným obrazem vašich potřeb a představ?

 

Od této chvíle se můžete soustředit už jen na to, aby opravdu odpovídal Vašim představám, protože s jeho financováním Vám rádi pomůžeme my. 

Víme totiž, jak je důležité najít pro financování automobilu spolehlivého partnera, ideálně se zázemím stabilního koncernu a s dlouholetou tradicí na trhu. Právě proto spolupracujeme s Volkswagen Financial Services, který si důvěru svých klientů získal ještě jako ŠkoFIN.

 

Na rozdíl od bank se věnuje pouze financování vozů a díky tomu Vám, spolu s námi, dokáže nabídnout právě ty služby, které potřebujete. Vše tak vyřídíme na jednom místě, na míru Vašemu vysněnému vozu, s výhodným značkovým financováním, pojištěním a dalšími benefity. 

 

Volkswagen Financial Services je prostě jednička ve financování vozů a společně s Porsche Hradec Králové bude i klíčem k vašemu vysněnému vozu.

 

Úvěr na auto nebo operativní leasing?

 

Úvěr na Váš vysněný vůz využijete tehdy, když jej chcete vlastnit. Ten od Volkswagen Financial Services může mít mnoho podob. Je Flexibilní, může být Bezúročný, dosáhnete na něj i s nulovou akontací, tedy bez toho, abyste museli sáhnout do vlastních úspor. Úvěr na nový automobil můžete využít i v případě, kdy se nechcete vydat z peněz a raději si ponecháte finanční jistotu. Na začátku si jen zvolíte splátku předem, výši a délku úvěru. Od toho se pak odvíjí měsíční splátka, která vám bude vyhovovat a která obsahuje i pojištění. Využít můžete i úvěr s poslední nerovnoměrnou splátkou, s kterým dosáhnete na lepší vůz i při nižších měsíčních splátkách. 

Stejně jednoduchý je i operativní leasing. Pokud vás láká bezstarostná jízda, nechcete platit nic předem a máte zájem o nejnovější modely, dáte nejspíš přednost pronájmu vozu s fixní měsíční splátkou, pojištěním a případně dalšími volitelnými službami. O nic se nestaráte, pouze jezdíte novým vozem. Po ukončení smlouvy ho vrátíte a poté s novou smlouvou jen vybereme nový. Tak máte vlastně neustále nový automobil. 

A důvod, proč financovat?

Kromě toho, že jednoduše dosáhnete na lépe vybavený vůz, je to také fakt, že vám zůstane více peněz v hotovosti. Pro rodinu, koníčky, zábavu. Prostě pro život. 

 

Jistota a péče jsou další benefity Volkswagen Financial Services. Tedy i Vaše.

 

Pojištění = 100% jistota

 

Pojištění, které vám dá klid na cestách, to je individuální značkové pojištění s nadstandardními službami. Pojištění můžete sjednat, ať už si auto pořídíte s financováním nebo bez něj. Havarijní pojištění a povinné ručení, náhradní vůz až na 60 dní, garance neměnné ceny pro klienty bez škod, nebo odtah do domovského servisu i ze zahraničí. Takové pojištění vám bude oporou na cestách i v nepříznivých situacích, ať už se do nich dostanete vlastní vinou nebo cizím zapříčiněním.

 

Servis = 100% péče

Nechcete mít starosti se servisem Vašeho nového vozu? Pak je tady právě pro Vás předplacený servis neboli servisní balíček, který kryje náklady spojené s předepsanou údržbou automobilu. O vše ostatní se už postará Volkswagen Financial Services. Kromě péče o Váš vůz Vám garantuje fixní ceny za poskytnutý servis včetně náhradních dílů a 100% servisní zázemí, na které se můžete kdykoli spolehnout.

 

Značkové financování Volkswagen Financial Services

 

Co si tedy můžete pod značkovým financováním představit? Spojení nejvýhodnějšího financování s dalšími kvalitními službami a benefity. Volkswagen Financial Services

je silný a stabilní partner s pevným zázemím velkého koncernu a financovat auta jednoduše umí.

 

Vlastnit nebo pronajímat? 

 

Pomocník s výběrem financování s Vámi krok za krokem projde Vaše představy, potřeby a sny. Během toho si ujasníte, co je pro Vás výhodnější a dostanete i odpověď na otázku, zda si máte nový vůz koupit či spíš pronajmout.  Seznamte se s ním na https://www.vwfs.cz/pomocnik-s-vyberem-financovani.html

 

Všechny akční nabídky Volkswagen Financial Services můžete prozkoumat zde.

 

Hledáte možnost financování ojetého vozidla?

 

Také ojetý vůz pořídíte na úvěr se zajímavým úrokem nebo bonusem. Kromě komplexního pojištění a prodloužené záruky máte také jistotu technického prověření a garanci původu. Podívejte se zde https://www.vwfs.cz/ojete-vozy.html 

 

Jste malá nebo střední firma? 

 

Nabídku na míru máme i pro Vás. K atraktivnímu financování si připočtěte také pojištění, servis a údržbu v jedné měsíční splátce a bez akontace, a vyjde vám, že se můžete věnovat už jen tomu, co je důležité. Vaší práci. Více se dozvíte na https://www.vwfs.cz/akcni-nabidky/firemni-skoda-bez-starosti.html    

 

Potřebujete ještě další důvod, proč financovat Váš budoucí vůz?

 

Jsme vám k dispozici a v případě dotazů se neváhejte obrátit na nás nebo na Volkswagen Financial Services

 

 

Porsche Hradec Králové a Volkswagen Financial Services.

Váš klíč k novému vozu.