Originální příslušenství

Proč zvolit originální příslušenství Škoda?

 

ŠIROKÝ SORTIMENT

V naší nabídce najdete stovky položek pro všechny aktuální modely vozů Škoda. Od gumových koberců, přes sněhové řetězy až po ochranný potah sedadel pro psa.

 

SNADNÁ MONTÁŽ

Není nic horšího než před cestou na dovolenou zdlouhavě montovat střešní nosiče. Škoda Originální příčníky namontujete raz dva. U většiny modelů není potřeba během montáže nic šroubovat, nosiče stačí zacvaknout a můžete vyrazit.

 

PROVĚŘENO CITY CRASH TESTEM

Veškeré přepravní systémy Škoda musí absolvovat tzv. City Crash test. Nosič zatížený vahou 90 kg musí zůstat na karoserii i při přetížení cca 12 G trvajícím 50 milisekund, což simuluje přetížení při nehodě vozidla. S originálními nosiči Škoda zůstane vše na svém místě.

 

KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ

Nosiče procházejí mnoha náročnými testy. V různých podmínkách se ověřuje například jejich vodotěsnost, odolnost vůči korozi, nosnost, pevnost nebo životnost. Originální příslušenství se testuje také během tzv. dlouhodobých jízdních zkoušek na 60 000 kilometrů.

 

NÁKUP Z POHODLÍ DOMOVA

Vyberte si v klidu a pohodě odkudkoliv. Bohatý sortiment příslušenství a dárkových předmětů je vám k dispozici také online. Navíc z e-shopu Škoda k nám máte dopravu zcela zdarma a rádi vám pomůžeme s instalací příslušenství. 

Škoda Dárkové předměty to jsou miniatury vozů, hračky, dětská odstrkovadla, jízdní kola, hodinky, cestovní zavazadla a kolekce oblečení. Nabídka dárkových předmětů se mění podle aktuální modelové řady a sezónnosti. Pořiďte si třeba stylové tričko Monte Carlo, nebo cyklistický dres v barvách Škoda! Pamatujeme i na vaše zvířecí členy rodiny. V nabídce tak najdete bezpečnostní pásy pro psy nebo ochranné potahy sedadel. Zkrátka vše, na co si vzpomenete i o čem jste možná dosud nevěděli.