Akční vozy

Předváděcí vozy

Skladové vozy

Ojeté vozy

  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image
  • slideshow image

O násPorsche Inter Auto CZ spol. s r.o. je 100% dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto se sídlem v Salzburgu, která se řadí k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.

Porsche Hradec Králové byla založena v roce 2009 a je jedna z provozoven skupiny Porsche Inter Auto CZ v České republice. Areál se rozkládá na celkové ploše 9 077 m². Porsche Hradec Králové je autorizovaný prodejce vozů Škoda a Volkswagen Užitkové vozy. Cílem Porsche Hradec Králové je nabídnout zákazníkům kompletní a kvalitní servisní služby pro vozy značek Volkwagen, Škoda, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy. 

Návštěvníci mohou v příjemném moderním prostředí autosalonu využít kromě samotného nákupu a servisu vozů, také mnoho doplňkových služeb, jako je například prodej a výkup ojetých vozů pod značkou Das Weltauto, prodej originálních náhradních dílů a příslušenství, zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy, mycí linku, odtahovou službu 24 hodin denně, kavárnu a mnoho další.


 

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., odštěpný závod Hradec Králové

Na Okrouhlíku 1708/25b, 500 02 Hradec Králové 2
Tel.: 495 070 111

IČ: 47124652, DIČ: CZ47124652

Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 12939